Ogłoszenia Aktualności Poradniki i artykuły Cennik O firmie Pomoc Kontakt
przetwarzanie danych
Muzyka na wesela
Kontakt z Portalem
663 577 636
Wyszukiwarka Logowanie

Jak wybrać dobrego DJ'a?

« powrót
Jak wybrać dobrego DJ'a?

DJ, któremu zlecamy oprawę muzyczną naszego przyjęcia weselnego nie może być pierwszym lepszym grajkiem z ulicy, słabo doświadczonym wodzirejem-amatorem oraz muzykiem-pasjonatem. W pierwszej kolejności potrzeba zwrócić uwagę zwłaszcza na oryginalność połączoną z niesamowitą precyzją realizacji oraz ogromną wprawą. Wszystko to brzmi całkiem rozsądnie, pytanie tylko – jak znaleźć solidnego fachowca, który sprosta wszelkim naszym oczekiwaniom? Odpowiedź na to zawarta jest poniżej!

 

Postaw na profesjonalistę-luzaka

 

Doświadczony DJ wykona kawał dobrej roboty, ale przy okazji umiejętnie wprowadzi właściwy klimat. Oznacza to, że nie będzie sztucznej atmosfery, smętnych utworów oraz zbyt długich przerywników pomiędzy kolejnymi piosenkami. Wszystko zostanie dopięte na ostatni guzik a goście będą mogli bawić się do białego rana.

 

Miks się sprawdza

 

Dobrze dobrany DJ to klucz do udanego przyjęcia weselnego. Warto więc wycelować w sam środek i zaserwować przybyłym zarówno typowo weselną wiązankę jak również i świeżą porcję najnowszych hitów. To pozwala natomiast na zastosowanie umiarkowanej liczby granych nowości oraz standardowych, oklepanych szlagierów. Przypadnie to zatem do gustu wszystkim kategoriom wiekowym zebranym na uroczystości.

 

Diabeł tkwi w szczegółach

 

By nie wyjść na inwestycji w DJ-a stratnym i co najistotniejsze – rozczarowanym, warto umówić się na wcześniejszą rozmowę i sporządzenie prostej i zwięzłej umowy, która uwzględni wszelkie szczegóły zakresu nawiązywanej współpracy. Liczyć się będzie tu każdy detal – począwszy od liczby puszczanych piosenek, przez repertuar i na intensywności grania skończywszy.

Opinie klientów
Wszystkie oceny
Średnia ocena: 0.0/5 na podstawie 0 opinii.
Opinie klientów
Komentarze użytkowników
~zbigniew
Najnowszy komentarz!
warto zapoznać się z repertuarem, nie każdy wszystko ma
~kaśka_26
U nas był DJ i nie zamieniłabym go na żadnego innego:):)Wszyscy genialnie się bawili, najlepsza impreza w zyciu!:):)
Autor
Komentarz
Kod z obrazka
Token przeładuj token