Ogłoszenia Aktualności Poradniki i artykuły Cennik O firmie Pomoc Kontakt
przetwarzanie danych
Muzyka na wesela
Kontakt z Portalem
663 577 636
Wyszukiwarka Logowanie

Muzyka Disco Polo na weselu – kiedy się sprawdza?

« powrót
Muzyka Disco Polo na weselu – kiedy się sprawdza?

Disco Polo – weselny kit czy hit? Z takim dylematem z pewnością zmagają się wszyscy przyszli Nowożeńcy. Z jednej strony mało kto świadomie pisze się na standardową „wiochę”, a z drugiej wszyscy wiemy doskonale, że to właśnie w rytm takiej muzyki bawimy się najlepiej, zwłaszcza jeśli w grę wchodzą również %. Nie da się jednakże ukryć, że muzyka Disco Polo musi być dawkowana umiejętnie i rozsądnie. W praktyce bowiem ten rodzaj oprawy muzycznej na przyjęciach weselnych to często nic innego jak ryzykowne balansowanie pomiędzy świetnie zorganizowaną balangą do białego rana oraz szczytem tandety.

 

Tylko szlagiery

 

Owe umiarkowanie, o którym mowa powyżej wiąże się zwłaszcza z koniecznością doboru tylko takich piosenek z pogranicza muzyki Disco Polo, które rzeczywiście przeszły już do historii, jako uniwersalne szlagiery puszczane co wesele. Obowiązkowo w repertuarze orkiestry czy zespołu powinny znaleźć się „Jesteś Szalona” legendarnych już niemal Boys'ów czy „Miała matka syna” kierowane symbolicznie do Pana Młodego. Bez tych numerów dobra impreza nie ma racji bytu. By jednak już na wstępie nie wypaść w oczach zebranych na uroczystości, jako zbyt mało gustowni organizatorzy, zafundujmy skrycie wyczekiwane hity dopiero po północy.

 

Skontrolujmy, co będzie puszczanej

 

By nie przekroczyć granic dobrego smaku, zainteresujmy się zwłaszcza uprzednim przesłuchaniem tego, co ma przygotowane w zanadrzu wybierany przez nas band. Liczy się w tym przypadku nie tylko sam wykaz utworów, ale również i to, w jaki sposób zostaną one odegrane przez konkretną grupę. Warto zwrócić uwagę na sprzęt, jakim zespół dysponuje i to czy grane przez nich numery są aranżowane w zadowalającym nas stopniu.

 

Efekt humoru


Puszczanie muzyki Disco Polo to także doskonała okazja do tego, aby wprowadzić trochę dowcipu. Standardowe hity zna na pamięć z pewnością każdy obecny na imprezie – niezależnie od wieku i preferencji. W rezultacie jest to zawsze dodatkowa rozrywka. Automatycznie rozluźnia się atmosfera i gołym okiem widoczny jest wyraźny przypływ rozszalałych na parkiecie par.

 

Opinie klientów
Wszystkie oceny
Średnia ocena: 0.0/5 na podstawie 0 opinii.
Opinie klientów
Komentarze użytkowników
~susanna
Najnowszy komentarz!
kocham disco! xD
~Kaśka
Przy disco polo na weselu zawsze jest najlepsza zabawa
Autor
Komentarz
Kod z obrazka
Token przeładuj token