Ogłoszenia Aktualności Poradniki i artykuły Cennik O firmie Pomoc Kontakt
przetwarzanie danych
Muzyka na wesela
Kontakt z Portalem
663 577 636
Wyszukiwarka Logowanie

Muzyka weselna a gust gości

« powrót
Muzyka weselna a gust gości

By na weselu można było w pełni oddać się upojnej zabawie do białego rana, potrzebne okazuje się stosowne zorganizowanie właściwej oprawy muzycznej, która pozwoli na szaleństwo w czystej postaci. Od rodzaju muzyki i tego w jaki sposób jest ona zebranym na uroczystości gościom „serwowana” zależy ogólny odbiór całego przyjęcia i to jaka atmosfera będzie panowała wśród przybyłych na tą wyjątkową galę. Nie ma jednak nic gorszego niż niewpasowanie się w gust bawiących i wybór rytmów, które kompletnie im nie leżą. Czym więc kierować się w pierwszej kolejności?

 

Jaki wiek, takie klimaty

 

Najprostsza jest zasada dopasowania, polegająca na doborze piosenek w zależności od dominującego na imprezie wieku gości. Jeżeli w tym przepięknym dniu towarzyszą nam głównie ludzi starsi – wujkowie, stryjkowie, ciocie i dziadkowie – nie ma sensu opłacanie nowoczesnego DJ-a, którego nawet kawał dobrej roboty i tak nie sprosta oczekiwaniom ukochanej rodziny, skrycie wyczekującej kultowej „Małgośki”. I odwrotnie – rzadko kiedy rozhulana młodzież zadowoli się szlagierami Kabaretu Starszych Panów czy sentymentalnymi, romantycznymi melodiami cicho i subtelnie granymi przez spokojną orkiestrę. Wyważenie jest tu zatem nadrzędnym filarem, na którym powinniśmy opierać kwestię aranżacji oprawy muzycznej.

 

Ile zapłacisz, tyle dostaniesz

 

Nie ukrywajmy, że w tym kontekście spore znaczenie mają również względy finansowe. Za duży nakład pieniężny można dziś nabyć rozmaite cuda-wianki. Nie ma trudności ze znalezieniem profesjonalnego wodzireja, który swym ciętym poczuciem humoru rozbawi tłum i wprowadzi w klimat weselnych zabaw oraz standardowych konkursów. Nie jest problemem także i wyszukanie wyżej wspomnianego wyżej DJ-a, który przeniesie nas w klubową atmosferę dyskotek.

 

Pół na pół

 

Złotym środkiem i kluczem do zadowolenia wszystkich goszczących się na przyjęciu pokoleń jest umiarkowanie. Przyda się bowiem trochę świeżych bitów oraz nieco tradycyjnych „staroci” naszych babć. Sprawdzą się zarówno wzruszające wyciskacze łez jak i zabawne hity, grane obowiązkowo na każdym weselu. Dzięki rozważnemu doborowi repertuaru i ścisłemu uzgodnieniu wszelakich detali bezpośrednio z orkiestrą, wodzirejem, zespołem czy DJ-em, przypadniesz do gustu nawet najbardziej wymagających gości z najsilniej wyrafinowanym smakiem muzycznym.

Opinie klientów
Wszystkie oceny
Średnia ocena: 0.0/5 na podstawie 0 opinii.
Opinie klientów
Komentarze użytkowników
~żaba_30
Najnowszy komentarz!
ważne żeby było disco polo :P
Autor
Komentarz
Kod z obrazka
Token przeładuj token