Ogłoszenia Aktualności Poradniki i artykuły Cennik O firmie Pomoc Kontakt
przetwarzanie danych
Muzyka na wesela
Kontakt z Portalem
663 577 636
Wyszukiwarka Logowanie

Powrót mody na wodzireja

« powrót
Powrót mody na wodzireja

Zwyczaj wynajmowania profesjonalnego wodzireja na wesele odszedł do lamusa kilkanaście lat temu. Uznano takie imprezy za sztuczne, kiczowate i przede wszystkim mało uroczyste. W tym wyjątkowym dniu, jakim jest ślub, przyszłym Nowożeńcom zależało w pierwszej kolejności na niesamowitych wrażeniach i ładnej oprawie całego wydarzenia. Wtedy to z wodzireja coraz często rezygnowano, skupiając się w głównej mierze na DJ-ach oraz orkiestrach. Sytuacja ponownie uległa zmianie w roku 1995, kiedy to pojawił się trend na imprezy bezalkoholowe.

 

Zabawa bez procentów

 

W teorii wydaje się to dziś mało realne – przyjęcie weselne bez lejącego się strumieniami alkoholu? W praktyce jednak jest to jak najbardziej możliwe i o dziwo nawet zagorzali zwolennicy tradycyjnego biesiadowania będą z takiej formy imprezy w pełni zadowoleni. A wszystko to mianowicie za sprawą najlepszej klasy wodzireja, który porwie tłum do zabawy i wprawi przybyłych w dobry humor i to bez grama napojów wyskokowych.

 

Dla rozrywki

 

Podczas gdy jeszcze kilka lat temu wodzireja uznawano za totalną „wiochę” i od serwowanych przez niego usług zdecydowanie stroniono, dziś staje się on sukcesywnie coraz milej odbierany – zarówno przez uczestników imprezy jak także i przez samą Parę Młodych. W kameralnych charakterem przyjęciach dość nużące są powtarzane co krok oklepane szlagiery i kolejne frazesowe toasty. Nie każdy też okazuje się królem parkietu czującym się w tańcu jak ryba w wodzie. Balanga do białego rana często nie leży w guście zwłaszcza osób starszych, więc, aby zebraną na tą wyjątkową okazję rodzinę należycie ugościć warto zafundować im doświadczonego wodzireja, który w swojej historii rozruszał już nie jedną sztywną imprezę.

Opinie klientów
Wszystkie oceny
Średnia ocena: 0.0/5 na podstawie 0 opinii.
Opinie klientów
Komentarze użytkowników
~wodzirej_adam
Najnowszy komentarz!
Zwyczaj znowu powraca ;)
~Anne
Bycie wodzirejem to sztuka!
~stokrotka
co to za zabawa bez wodzireja :)
Autor
Komentarz
Kod z obrazka
Token przeładuj token