Ogłoszenia Aktualności Poradniki i artykuły Cennik O firmie Pomoc Kontakt
przetwarzanie danych
Muzyka na wesela
Kontakt z Portalem
663 577 636
Wyszukiwarka Logowanie

MuzykaNaWesela.pl w nowej odsłonie – zapraszamy!

« powrót
Data dodania: 2015/02/01
MuzykaNaWesela.pl w nowej odsłonie – zapraszamy!

Z przyjemnością oddajemy w ręce naszych szanownych użytkowników portal MuzykaNaWesela.pl - w nowej odsłonie z nowymi możliwościami!

 

Przede wszystkim wprowadziliśmy 4 kategorie, które sprawnie porządkują oferty usług muzycznych z rynku ślubnego:

 

Od teraz Pary Młode poszukujące np. usług dobrego konferansjera, zainteresowane muzyką na żywo albo marzące o upiększeniem ceremonii występem chóru łatwo odnajdą najlepszych muzyków. Ale to jeszcze nie wszystko...

 

W katalog naszych ogłoszeń wprowadziliśmy także pionierską kategorię: "Oprawa artystyczna ślubu i wesela". To świetne możliwości promocji dla utalentowanych osób, które coraz częściej urozmaicają swoimi występami śluby i wesela.

 

Pary Młode bardzo chętnie zaskakują swoich gości pokazami barmanów i baristów, magików, szczudlarzy, występami tanecznymi, szukają animatorów dla dzieci... Warto urozmaicić uroczystość ślubną i przyjęcie weselne wzruszającymi, zachwycającymi albo zabawnymi popisami, które na długo zapadają w pamięć - nie tylko Państwa Młodych, ale także gości weselnych. Tę kategorię stworzyliśmy właśnie po to, aby pomóc w spełnianiu marzeń o wyśnionym ślubie!