Ogłoszenia Aktualności Poradniki i artykuły Cennik O firmie Pomoc Kontakt
przetwarzanie danych
Muzyka na wesela
Kontakt z Portalem
663 577 636
Wyszukiwarka Logowanie

Taneczny debiut, czyli jaka muzyka na pierwszy taniec

« powrót
Taneczny debiut, czyli jaka muzyka na pierwszy taniec

Koszmar nie jednej Pary Młodej – pierwszy taniec. Popis na deskach parkietu nierzadko spędza sen z powiek przyszłych Nowożeńców – „bo jak wypadniemy”, „czy nie pomylimy kroków”, „wszyscy będą nas obserwować”. Od takich dylematów aż roi się w głowie. I niewątpliwie dla osób, które na co dzień nie tańczą może być to wyjątkowo stresujący moment. Jak więc nie skompromitować się w tym najważniejszym dniu w swoim życiu?

 

Mierz siły na zamiary

 

Podstawą jest tu zwłaszcza realna ocena swych możliwości. Jeżeli zdajemy sobie sprawę, że kaleczymy nawet standardowe „dwa na jeden” nie porywajmy się z motyką na Słońce. Zamiast wytrenowanych sztywno kroków i odliczania w pamięci, zwyczajnie przytulmy swego wybranka/swą wybrankę i pobujajmy się subtelnie w rytm puszczanej w tle romantycznej melodii. Z opresji wyjdziemy wtedy z pewnością bez szwanku.

 

Postaw na humor

 

Najgorszy efekt wzbudza sztywność. Wyuczone kroki i nerwowo wykonywane ruchy nie są zbyt wskazane. W takich momentach liczy się więc zwłaszcza dowcipność. Występ ze sporą dawką dobrego humoru da szansę na to, aby móc w prosty sposób przekształcić pierwszy taniec w prawdziwie taneczne show, które odebrane zostanie przez gości z uśmiechem na twarzy. Nie ma zatem większego sensu na siłę uczenie się utartych schematów, które prawdopodobnie przy silnym stresie nie wyjdą nam tak, jak sobie tego życzymy

 

Kurs ostatnią deską ratunku

 

Ci, którzy nie należą do zbyt rozrywkowych, zaś zaliczają się za to do grona kiepskich tancerzy, postawić mogą na profesjonalny kurs, gdzie pod okiem wykwalifikowanego i doświadczonego instruktora będą stopniowo szlifowali do perfekcji nawet najprostszy układ. Pozwoli to więc na zniwelowanie wszelkiego stresu oraz przy okazji nierzadko i przełamanie się. Wystarczy w tym celu jedynie znaleźć stosownego nauczyciela, który oswoi nas z tańcem i będzie miał do nas sporą cierpliwość.

Opinie klientów
Wszystkie oceny
Średnia ocena: 0.0/5 na podstawie 0 opinii.
Opinie klientów
Komentarze użytkowników
~19enka
Najnowszy komentarz!
walc angielski - klasyka!
~przedślubna_gorączka
już się stresuję pierwszym tańcem!
Autor
Komentarz
Kod z obrazka
Token przeładuj token