Ogłoszenia Aktualności Poradniki i artykuły Cennik O firmie Pomoc Kontakt
przetwarzanie danych
Muzyka na wesela
Kontakt z Portalem
663 577 636
Wyszukiwarka Logowanie

Wodzirej zamiast alkoholu czyli recepta na udane przyjęcie

« powrót
Wodzirej zamiast alkoholu czyli recepta na udane przyjęcie

By wesele wypaliło dokładnie tak, jak sobie to wymarzyliśmy potrzebna jest odpowiednia atmosfera, którą tworzą zebrani na imprezie. Początkowo każde jedno przyjęcie jest dość sztywne a przybyli na nie goście nieco spięci. Siedzenie w gronie często zupełnie nieznajomych osób, dyskusje na siłę i brak odwagi, aby w końcu wyjść na scenę to norma. Z reguły sytuację rozluźnia tu alkohol. Od mniej więcej połowy lat 90 minionego stulecia coraz bardziej popularne są natomiast wesela bez napojów wyskokowych, jedynie z symboliczną lampką szampana. Wbrew obawom, nie zawsze wiąże się to z drętwym przesiadywaniem przy stole. Dobrym wariantem na stworzenie świetnej atmosfery jest skorzystanie z szerokiego wachlarza usług oferowanych przez wodzireja.

 

Humor

 

Do dobrej zabawy potrzebny jest bowiem odpowiedni nastrój, w który rzecz jasna najprościej i najszybciej wprowadzi nas kolejny kieliszek weselnej. Podobnie rewelacyjną zabawę gwarantują także i wodzireje, którzy są ekspertami w zakresie organizacji czasu przybyłych na imprezę gości. Wprowadzane przez nich konkursy bądź kreowane śmieszne epizody okazują się momentami, które zapamiętujemy do końca naszego życia. Jak więc widać wątpliwa jest teoria, że bez alkoholu nie da się dobrze bawić.

 

Relacje

 

Decydując się na wodzireja możemy liczyć również i na to, że uczestniczący w imprezie goście nawiążą ze sobą lepszy kontakt. Wspólne startowanie w konkursach, śmiech i zabawa pozwalają na bliższe relacje. Wtedy też automatycznie atmosfera przyjęcia staje się całkowicie inna. Nie ma sztywnego ślęczenia nad rosołem, unikania kontaktu wzrokowego czy szukania pretekstu do wyjścia zza stołu. Wszyscy czują się całkowicie komfortowo oraz naturalnie.

 

Wyżej przytoczone argumenty pozwalają wysunąć wniosek, iż bez alkoholu da się wyprawić wesele i to całkiem udane. Wystarczy tylko rozważne przygotowanie określonych atrakcji, które w znaczący sposób umilą i zagospodarują czas uczestników uroczystości.

Opinie klientów
Wszystkie oceny
Średnia ocena: 0.0/5 na podstawie 0 opinii.
Opinie klientów
Komentarze użytkowników
~wewe
Najnowszy komentarz!
dobry dj sobie poradzi
~Ania Z.
Byłam raz na weselu bez alkoholu, para młoda nie pije ani rodzina w większości też nie, i wszyscy świetnie się bawili :)
~oleńka
Wodzirej ok, ale czy zamiast alkoholu to nie wiem :P
Autor
Komentarz
Kod z obrazka
Token przeładuj token