Ogłoszenia Aktualności Poradniki i artykuły Cennik O firmie Pomoc Kontakt
przetwarzanie danych
Muzyka na wesela
Kontakt z Portalem
663 577 636
Wyszukiwarka Logowanie

Wesele z wodzirejem

« powrót
Wesele z wodzirejem

By przyjecie weselne nie było zbyt oklepane i monotonne, konieczne okazuje się wprowadzenie urozmaiceń, które pozwolą nie tylko na to, aby czas płynął milej i przyjemniej, ale również, aby zebrani na uroczystości goście wracali wybawieni i pełni niezapomnianych wrażeń. Doskonałym sposobem na to okazuje się natomiast stara, lecz wraz z biegiem czasu sukcesywnie powracająca metoda organizowania imprezy z wodzirejem.

 

Dla starszych

 

Wynajęcie profesjonalnego wodzireja jest znakomitym rozwiązaniem nie tylko dla dzieci, ale również i osób dorosłych. Kiedyś standardowe gry i konkursy ślubne były jak najbardziej pożądanymi elementami udanego wesela. Później uznano to za typową „wiochę”, odwracając się w kierunku nieco bardziej kameralnych przyjęć w stylu zachodnim. Teraz sprawdza się natomiast powiedzenie, że historia lubi się powtarzać, gdyż opcja balangi z wodzirejem jest coraz częstsza. W pierwszej kolejności wpływ na to ma bowiem chęć zorganizowania takiego przyjęcia, aby jego uczestnicy zapamiętali je na długo. Jeżeli więc w ceremonii udział biorą ludzie starsi, wodzirej jest rewelacyjnym rozwiązaniem.

 

Dla dzieci

 

Usługi wodzireja z prawdziwego zdarzenia pozwalają nie tylko na to, aby doskonale czuli się przy nim wujkowie oraz ciocie którzy poprzez powrót do zabawy z konkursami będą mieli szansę powspominać stare, dobre lata, gdy na weselach wodzirej był gościem obowiązkowym, ale także będzie to wyjątkowe rozwiązanie dla maluchów. Wbrew pozorom wystarczy, aby na liście przybyłych pojawiło się zaledwie czworo czy pięcioro brzdąców, a już wtedy ciężko jest przywołać ich do porządku. Wodzirej natomiast zwróci na siebie ich uwagę oraz pozwoli na zajęcie się rozmaitymi zabawami dla nich przygotowanymi.

 

Dla Pary Młodej

 

Obecne przyjęcia z orkiestrą wymagają od Nowożeńców bardzo dużego zaangażowania. Gości weselnych trzeba odpowiednio zabawiać. Z perspektywy świeżo upieczonych małżonków jest to natomiast wyjątkowo męczące. Gdy natomiast w grę wchodzi wesele z wodzirejem, nie ma kłopotu z tym, w jaki sposób zagospodarować czas zebranych na uroczystości. Wystarczy w tym celu jedynie odnaleźć kogoś rzeczywiście godnego polecenia.

Opinie klientów
Wszystkie oceny
Średnia ocena: 0.0/5 na podstawie 0 opinii.
Opinie klientów
Komentarze użytkowników
~seta
Najnowszy komentarz!
ja lubię konkursy
~Basia
coś ucielo
Nigdy się tak nie bawiłam jak wtedy!!
~Basia
U nas na weselu był wodzirej
Autor
Komentarz
Kod z obrazka
Token przeładuj token