Ogłoszenia Aktualności Poradniki i artykuły Cennik O firmie Pomoc Kontakt
przetwarzanie danych
Muzyka na wesela
Kontakt z Portalem
663 577 636
Wyszukiwarka Logowanie

Oprawa muzyczna wesela a charakter przyjęcia

« powrót
Oprawa muzyczna wesela a charakter przyjęcia

Tuż przed zorganizowaniem przyjęcia weselnego konieczne jest załatwienie całej masy rozmaitych formalności związanych z urządzeniem imprezy tak, jak byśmy sobie tego życzyli oraz w takim stopniu, aby nasza uroczystość sprostała wymaganiom nawet najbardziej wymagających gości. Do kwestii zdecydowanie najistotniejszych zalicza się zwłaszcza zadbanie o stosowną oprawę muzyczną. Co wybrać na pierwszy taniec? Postawić na najświeższe hity czy standardowe szlagiery? Odpowiedź na to pytanie nie jest jednoznaczna i zależy od kilku konkretnych aspektów, takich jak między innymi charakter wyprawianego przez nas przyjęcia.

 

Jeden styl

 

Nie jest wskazane „przeskakiwanie” z jednego stylu do drugiego. Skoro cała impreza jest utrzymana w tonie kameralnego i eleganckiego przyjęcia, nie powinniśmy decydować się na wplatanie typowych weselnych przyśpiewek i odwrotnie. Starajmy się utrzymać właściwy klimat tak, aby każdy element wyprawianego przyjęcia się ze sobą nie gryzł.

 

Z wyczuciem

 

Oczywistym jest, że tradycja musi być zachowana i nie obejdzie się bez serii hitów weselnych obowiązkowo puszczanych na każdej uroczystości tego rodzaju, lecz warto mimo wszystko wybrać jedynie te piosenki, bez których faktycznie przyjęcie nie mogłoby się odbyć. Zachowanie stosownego umiar to natomiast zdecydowana podstawa. Wówczas nie skompromitujemy się w oczach zebranych, zaś uczestnicy uroczystości będą bawili się wybornie.

 

Pomyśl wcześniej

 

Często aspektem najistotniejszym okazują się fundusze. W zasadzie ciężko jest bowiem wydać kilkadziesiąt tysięcy złotych tylko po to, aby zafundować przybyłym na ceremonię zaledwie kilkugodzinną atrakcję. Nierzadko, kierując się chęcią zaoszczędzenia, stawiamy na mniej ceniącą się orkiestrę, nie zważając na to, jaki dokładnie jest jej repertuar. To sprawia, że niekiedy w trakcie uroczystego przyjęcia wyprawianego w pięknym dworku, grane są obciachowe hity, mało pasujące do specyfiki danej imprez. W związku z tym, warto dopasować do siebie zarówno pomieszczenie jak także i zespół muzyczny.

Opinie klientów
Wszystkie oceny
Średnia ocena: 0.0/5 na podstawie 0 opinii.
Opinie klientów
Komentarze użytkowników
~Agnieszka
Najnowszy komentarz!
My ustaliliśmy z DJem tylko te kawałki, które lubimy. Wesele mamy eleganckie, ale będą też nowsze hity.
~Cornelia
Na muzyce na wesele nie warto oszczęzdać!
~zalatana
te formalności mogą wykończyć....
Autor
Komentarz
Kod z obrazka
Token przeładuj token